| |
Új bejegyzés |
| |
| További oldalak: << < 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >> |
| Ági | 2013.09.01 - 22:02:20 |
|
Köszi az infót Hank!
|
| |
|
|
| Hank | 2013.08.21 - 21:51:05 |
|
Ági: szeptemberre a "nem valószínű " szavakkal illetném a bulikat...
Egyrészt a helyi rendelet értelmében szeptember 1-től csak 11 vagy éjfélig tarthatna a Vállalkozói udvarban, Üvegtigrisben stb a buli.(hacsak nem kérnek egyedi engedélyt).
Másrészt egyre hűvösebbek az éjszakák, így nyitnak a zárt szórakozóhelyek is.
Ezért a javaslatom az, hogy a következő 2 hétvégét semmiképpen se hagyd ki. Jó idő lesz, hatalmas a part (ha a kamera most betegeskedik is, de így van) és este hatalmas buli vár. A záróbuli pedig augusztus 31 - a jelenlegi álláspont szerint...
Azonban az információkat próbálom a www.koros-torok.hu és a facebook.com/Korostorok oldalakon összegezni és megosztani.
Hank
|
| |
|
|
| balu | 2013.08.20 - 10:20:52 |
|
| sziasztok lessz ma tuzijatek csongradon?hallani ezt is azt is.ha igen hol lovik fel?dob utca vagy korostorok? |
| |
|
|
| Ági | 2013.08.14 - 21:51:01 |
|
| Tudja valaki, hogy szept.20. vagy 21.-én lesz még buli a Happy Day-ben, vagy a vállalkozói udvarban? |
| |
|
|
| Robesz | 2013.08.07 - 20:27:23 |
|
| VW Transzporter autó kulcsot keresek,elveszett a Körös-toroki napokon.Telefon:0630-8443675 |
| |
|
|
| ÜvegTigris Körös-Torok | 2013.08.07 - 20:15:43 |
|
Fent vannak az idei Üvegtigrises Körös-Toroki Napok képei! Elnézést kérünk mindenkitől de több ezer kép került válogatásra. Kellemes böngészést és kérünk mindenkit, likeolja az oldalunk :) Köszönjük !
www.facebook.com/UvegtigrisCsongrad
|
| |
|
|
| Tamás | 2013.08.06 - 15:14:01 |
|
szia
azt szeretném kérdezni hogy aggusztus 3.án az üvegtigrisben készült képeket a facebookon hol találom? tudnál egy linket küldeni elöre is köszönöm |
| |
|
|
| Tamás | 2013.08.06 - 15:13:58 |
|
szia
azt szeretném kérdezni hogy aggusztus 3.án az üvegtigrisben készült képeket a facebookon hol találom? tudnál egy linket küldeni elöre is köszönöm |
| |
|
|
| szöke | 2013.08.05 - 17:31:27 |
|
Szisztok! Valaki felismeri a következő buli képei közül a 30-as képen lévő rózsaszín-fehér csíkos fölsös lányt?
Elektro-torok DJ FESZT - day2 - 2013. augusztus 2.
Hogy hívják? |
| |
|
|
| Niki | 2013.08.05 - 11:39:57 |
|
| A szombat esti koncert képek mikor lesznek feltöltve? |
| |
|
|
| További oldalak: << < 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >> |
| |
| |
Új bejegyzés |
| |