| |
Új bejegyzés |
| |
| További oldalak: << < 662 663 |
| Körös-torok.hu | 2003.08.01 - 22:17:47 |
|
Tomi! Ne keresd tovább!
Szálláslehetőséggel kapcsolatban keresd a Happy Day Hotelt oldalunkon belül:
www.koros-torok.hu/happyday
Ha mégis ragaszkodsz a sátorozáshoz, egyelőre csak a kemping telefonszámával tudunk szolgálni, ott kapsz majd felvilágosítást:
63/481-185
Üdvözlettel: a Körös-torok.hu oldal szerkesztői |
| |
|
|
| Tomi | 2003.08.01 - 15:45:12 |
|
| Ez lesz már a harmadik éve, hogy megyek a Körs-toroki napokra. Nagyon remélem nem fog esni az eső az idén, kár lenne, de mindig profi a hangulat. Bűbájosak a lányok, kell ennél több?? Jó lenne tudni, hogy mennyiért lehetne sátorozni. Ezt még nem találtam meg. De keresem. Ha esetleg ezzel kapcsolatban van információ, szivesen venném! A lényeg, Csongrád király hely!!! |
| |
|
|
| kiváncsi | 2003.07.30 - 17:10:45 |
|
Szeretném tudni, hogy a Körör-toroki napok alatt a színpad hol lesz. elöre is köszi.
|
| |
|
|
| Kati és a fiúk | 2003.07.30 - 17:07:58 |
|
| Király a lágyfagyi a Torkolattal szembe. Főleg a full-extras csokis tölcsérbe, csokimázzal, rolettivel. Ajánjuk mindenkinek!!! |
| |
|
|
| Peti* | 2003.07.30 - 12:29:21 |
|
| A Happy-Day-be lehetnének jobb és újabb számok is! |
| |
|
|
| Timi | 2003.07.30 - 12:22:06 |
|
| Tényleg jó volt szombaton a buli,amit Jankó csinált.Csak így tovább!Folyt. köv. szombaton!! |
| |
|
|
| kis Imi | 2003.07.28 - 15:37:06 |
|
hello Cliff és Bobby!
Hé Cliff, tényleg más lesz a Neotones helyett, vagy csak hülyéskedtél? |
| |
|
|
| bocepapa | 2003.07.28 - 09:59:59 |
|
CSá!
Király az oldal, csak így tovább.
|
| |
|
|
| Hankó Zoltán | 2003.07.26 - 21:03:10 |
|
"Utitárs"-nak: úgy néz ki, hogy talán most már sikerült összehoznunk az Internet kapcsolatot. Ha az elkövetkező 24 órában folyamatosan megy a kamera, akkor minden bizonnyal a szezon végéig kitart.
Egyébként megsúgom, hogy a Csongrád rádió adása is "fogható" lesz, igaz csak hétvégente. Jelen pillanatban itthonról a saját Internet kapcsolatomat használom, mely olyan kedvező, hogy a (/%=/%=(/%)(!!=!++) Vivendi kb. 8-10-szeres áremelést hajtott végre, amit már nem fogok tudni kifizetni (olyan 90-100 ezer HUF/hó lenne).
Mindenesetre addig is: http://radio.koros-torok.hu
(Instrukciók a weblapon.)
Üdv: Z. |
| |
|
|
| Utitárs | 2003.07.22 - 12:49:00 |
|
Üdv Mindenkinek!
Csak egy kérdésem lenne: Mikor indul a webkamera??? Amúgy tuti buli volt a hétvégén a Körös-Torok-on! Gyertek ti is bulizni, mert bulizni jó! |
| |
|
|
| További oldalak: << < 662 663 |
| |
| |
Új bejegyzés |
| |