| |
Új bejegyzés |
| |
| További oldalak: << < 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 > >> |
| Csincsilla | 2012.07.24 - 17:15:17 |
|
| Köszike (: |
| |
|
|
| Ádám | 2012.07.24 - 13:53:42 |
|
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a kempingben a sátrazásnak mik a díjai az idei Körös-Torok napokra? A tavalyit megtaláltam, de gondolom változott azóta?!
Valamint 6 nap 5 éjszaka a minimum a Körös-Toroki napok idejére a tavalyi leírás alapján. Ez igaz idénre is? Valamint igaz a sátorhelyre is? Sajnos nem tudunk végig ott lenni, de szombat este Road koncertre muszáj menni. :) Lehet, hogy péntek délután lemennénk már.
Köszi előre is! |
| |
|
|
| Hank | 2012.07.23 - 20:49:09 |
|
| Képek legkésőbb holnap estére. |
| |
|
|
| Hank | 2012.07.23 - 20:48:22 |
|
Kitti: igen, legfeljebb víz fogja borítani. ;-)
Hát reálisan meg kellene maradnia, de eléggé csapadékos idő lesz látva az idokep.hu oldalt... |
| |
|
|
| Kitti | 2012.07.23 - 18:58:33 |
|
| Ugye a part megmarad Körös-napokra???:) |
| |
|
|
| happydayvolt | 2012.07.23 - 16:24:45 |
|
| köszi! |
| |
|
|
| Csincsilla | 2012.07.22 - 22:11:27 |
|
| Szia! Mikor lesznek fenn a 21.-ei happy day képek? Thx előre is ^^ :) |
| |
|
|
| Hank | 2012.07.22 - 11:48:25 |
|
Probléma kijavítva.
|
| |
|
|
| Hank | 2012.07.22 - 11:43:34 |
|
Nézem, miért nem jelennek meg a képek... Az albumok ott vannak és fel is másoltam, csak a végén elmenet a internetem és nem néztem rá utána.
HAnk |
| |
|
|
| happydayvolt | 2012.07.22 - 09:50:41 |
|
| Mikor lesznek már fennt a július 14-ei képek? Már több mint 1 hete várjuk őket!! |
| |
|
|
| További oldalak: << < 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 > >> |
| |
| |
Új bejegyzés |
| |